Doprava

Pro váš maximální komfort jsme pro vás připravili velký výběr variant doručení, abyste si mohli vybrat, který způsob Vám bude nejvíce vyhovovat.
 

PPL logo 

Zásilková společnost PPL – objednávka do 500 Kč cena 119 Kč, 500-1000 Kč cena 109 Kč, od 1.000 do 2.000 Kč cena 99 Kč, nad 2.000 Kč ZDARMA, balíky s hmotností do 40 kg. Hmotnostně nadlimitní balíky mají cenu za dopravu stanovenou dle skutečné hmotnosti balíku bez ohledu a výši objednávky.

Společnost PPL patří mezi leadry na trhu v oblasti dopravy vašich objednávek. Balík jsou schopni doručit do 24 hodin od expedice na jakékoliv místo v České republice přímo Vám do rukou. Řidič vás navíc dopředu informuje telefonicky nebo formou SMS, v jakou orientační dobu bude stát u vás před prahem. Výhodou je osobní kontakt a možnost lehké variability dodání objednávky v rámci udané adresy.  

 

logo zásilkovna 

Zásilkovna - výdejní místa – objednávka do 500 Kč cena 79 Kč, 500-1000 cena 69 Kč, 1.000-2.000 cena 59 Kč, nad 2.000 Kč ZDARMA pro zásilky do 5 kg 

Díky Zásilkovně si můžete zboží vyzvednout na výdejním místě už druhý den poté, co ho odešleme. Z široké sítě 1965 Zásilkoven si vyberete tu, kterou máte nejblíž. Jakmile bude Váš balíček připraven k vyzvednutí, obdržíte od Zásilkovny SMS a e-mail s heslem. Na vyzvednutí zásilky poté máte 7 dní. Pro zásilku můžete poslat i někoho jiného - stačí, když bude dotyčný znát heslo. Lhůtu pro vyzvednutí lze po domluvě se Zásilkovnou prodloužit až na 21 dní. V případě dobírky je účtován poplatek 25 Kč.

Způsob zaslání a ceny za dopravu závisí na celkové hmotnosti zboží, jeho povaze a objemu.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad poznamenat tyto skutečnosti na přepravním listu a neprodleně je písemně oznámit dodavateli na info@allforhome.cz. Přepravce dodá zásilku v součinnosti s kupujícím za první uzamykatelné dveře. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění a stěhování do bytu, není-li dohodnuto nebo smluvně ujednáno jinak. Pokud je zboží zasláno na dobírku, je řidič přepravce oprávněn převzít dobírku a převzetí peněz potvrdí na přepravním listu. Fakturu k odeslanému zboží zasíláme emailem a také ji najdete (po přihlášení) na svém účtu na www.allforhome.cz 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.